Kategorie
Imprezy

PIECKOWIADA 2022

Już 9 lipca PIECKOWIADA!
PROGRAM:
15:00 animacje i zabawy z Olsztyńskim Teatrem Ulicznym
17:00 Centrum Uśmiechu
18:00 Three Generations
19:30 Guzik
21:30 MASTERS
 
Zaczynamy o 15:00
Będą na Was czekać dmuchańce oraz fantastyczne i jedyne w swoim rodzaju animacje kuglarskie z Olsztyński Teatr Uliczny! Chodziliście kiedyś na szczudłach? Kręciliście kilkoma hula-hop na raz? Żonglowaliście więcej niż jedną piłeczką? Nie? Czas to zmienić!
 
Po animacjach z Olsztyńskim Teatrem Ulicznym koniecznie musicie zostać i o 17:00 pobawić się razem z Centrum Uśmiechu – Fruktaki Show – to nie lada gratka dla naszych najmłodszych. Poznacie Panią Truskawkę i Panią Jagódkę, którym będzie towarzyszyć Inspektor Ogórek! Lubicie owoce i warzywa? Jeśli tak to świetnie, jeśli nie, to po spotkaniu z Nimi polubicie ja na pewno!
 
Po zabawie dla najmłodszych o godz. 18:00 przyjdzie czas na pierwszy koncert tego dnia! Wystąpi zespół Three Generations z Mikołajek.
Three Generations to sześcioosobowy zespół muzyczny z szerokim repertuarem. Na ich koncertach usłyszysz obecne radiowe hity, ale znajdzie się też miejsce na klasyki lat 90 czy szlagiery rodem z początków drugiej połowy ubiegłego wieku. Łącznie usłyszysz, aż 3 różne głosy, a każdy zabierze Cie w nieco inną muzyczną podróż. Za akompaniament odpowiedzialne będzie brzmienie perkusji, basu, instrumentów klawiszowych i gitary elektrycznej. Band powstał w Mikołajkach, a jego nazwa – Three Generations – jest lekko sarkastycznym określeniem na różnice wieku pomiędzy członkami zespołu.
 
Kiedy najmłodsi się już wybiawią o 19:30 na scenę wejdzie olsztyński Zespół GUZIK!
Zaczynali grając bluesowe i rockowe covery jeszcze pod nazwą A.D.H.D.. Początkowo działali w 4-osobowym składzie, aż pewnego dnia, przy okazji pracy nad innym projektem w studiu nagrań pojawiła się Martyna Jaskulska, na co dzień związana z Teatrem Muzycznym Buffo. Muzyczna chemia pojawiła się natychmiast. Od tego czasu występują z materiałem dobrze znanym i lubianym jednocześnie pracując nad własnym repertuarem. Rezultaty naszej pracy będziecie mogli usłyszeć na Pieckowiadzie!
 
o 21:30 zapraszamy na Gwiazdę Wieczoru – zespół MASTERS!
W tym roku podczas Pieckowiady będziemy mogli wspólnie zrobiś coś dobrego odbędzie się zbiórka na rzecz 24 letniego Adriana, mieszkańca Gminy Piecki, który uległ poważnemu wypadkowi. Wolontariuszy będziecie mogli spotkać od 15:00 do 21:00

Accessibility Toolbar