zajęcia

Pracujemy w technice tańca współczesnego, która ma nieograniczone możliwości wyrazu, rozwija ciało i umysł. Na zajęciach uczymy się podstaw tańca i tworzymy własne choreografie, które z przyjemnością prezentujemy publiczności. Występujemy na scenie Domu Kultury oraz w przeglądach tanecznych.

Zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Duszak 

poniedziałek / środa / piątek, godz. 14.30 – 17.00

 

 

Pracujemy w technice tańca współczesnego, która ma nieograniczone możliwości wyrazu, rozwija ciało i umysł. Na zajęciach uczymy się podstaw tańca i tworzymy własne choreografie, które z przyjemnością prezentujemy publiczności. Występujemy na scenie Domu Kultury oraz w przeglądach tanecznych.

Zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Duszak 

poniedziałek / środa, godz. 13.00 – 14.00

Zajęcia taneczno – ruchowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Duszak, w każdy piątek godz.  13:00 – 14:00

Zajęcia kierowane do uczestników w wieku od 10 do 14 roku życia, na których poznają różne techniki  plastyczne oraz rękodzielnicze, odbywają się we wtorki w godzinach 15:00 – 16:30. Zajęcia prowadzi Natalia Woźniak. 

Zajęcia kierowane do dzieci w wieku 6 – 12 lat, na których mogą pograć w różnego rodzaju gry planszowe, piątki 15:30 – 16:30. Prowadzący – Krzysztof Witkowski. 

Zajęcia kierowane do młodzieży i dorosłych, na których można pograć w różnego rodzaju gry planszowe, piątki 17:00 – 19:00. Prowadzący – Krzysztof Witkowski. 

Jesteśmy zespołem instrumentalno -wokalnym działającym przy GOK „PEGAZ” w Pieckach. Tworzymy, śpiewamy i aranżujemy utwory turystyczne o MAZURACH.  

Zespół wykonujący muzykę ludową przy akompaniamencie akordeonu działający przy GOK. Laureaci wielu przeglądów i konkursów.

Zespół działający przy GOK oraz pod patronatem Mniejszości niemieckiej. W skład zespołu wchodzą Panie z Gminy Piecki.

Zespół tworzą pracownicy GOK “Pegaz”, którzy są samoukami w dziedzinie muzyki I uwielbiają śpiewać. Tworzą bloki tematyczne. Zagrają zaśpiewają i do tańca  i do posłuchania

Grupa zawiesiła swoją działalność

Zajęcia Tańca współczesnego w parach, gdzie uczestnicy mają możliwość nauczyć się podstaw salsy, tanga oraz tańca w parze, środy w godz. 18.00 – 19.00

Aerobik – taniec – pilates, zajęcia prowadzi Małgorzata Duszak poniedziałek / czwartek, godz. 18.00 – 19.00

Niezależnie, czy walczysz o masę, czy o rzeźbę, lub po prostu chcesz się odstresować zapraszamy do naszej siłowni wyposażonej w nowy sprzęt. Siłownia jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 19:00.

W naszej siłowni można korzystać z:

  • Wioślarza magnetycznego Cambridge Pliant
  • Roweru elektromagnetycznego HS-090H Apollo iConsole
  • Atlasu Tytan 12 HMS
  • Bieżni elektrycznej TRX3500 Xterra
  • Materacy do ćwiczeń
  • Worka treningowego
  • Ławeczek prostych i skośnych
  • Sztang prostych i łamanych z obciążeniem
  • Modlitewnika
  • Drążków do robienia pompek

Cennik:

wynajem sali 70 zł/miesiąc

Choreografie w różnych stylach muzycznych, ćwiczenia cardio, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, step, hantle, gumy, piłki i inne. Zajęcia rozpoczynają się 3. listopada 2020. Wtorki 16:30 – 17:30, piątki 18:00 – 19:00. Zajęcia prowadzi Mobilny certyfikowany Instruktor Fitness Urszula Babiel – Walendziewska 

Burleska to forma zajęć taneczno – teatralnych, opiera się głównie na grupowych tańcach, śpiewach, kabaretach, gdzie występują Panie w kobiecych ubraniach. Instruktorka swoje układy wzbogaca o taniec „brodway”. Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 3 listopada 2020. Wtorki  18:00 – 19:00 Zajęcia prowadzi Urszula Babiel – Walendziewska